€ 11,75/h

Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach Bonn 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 17, 2018 02:44

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy dociepleniach na budowie. Zatrudnienie w mieście Bonn dla pracowników budowlanych przy montażu izolacji termicznych. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: okolice Bonn, Niemcy

Zarobki: 11,75 euro brutto na godzinę pracy a do tego dieta dzienna w wysokości 24 euro netto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca budowlańca przy montażu izolacji termicznych – dociepleń
  • często zadania na wysokości oraz wykończenia prac

Oczekiwania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • duże zaangażowanie i dbanie o jak najlepsze efekty swoich prac
  • dużą zaletą będą aplikacje od osób z własnym samochodem
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • sumienność, zaangażowanie

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo
  • płatny urlop Soka Bau
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • opcja pobierania zaliczek
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • częściowy zwrot kosztów za przejazd do Niemiec
  • opieka rezydenta Polaka
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: OCBUD/0318/DE

W godzinach od 9 do 15 w dni robocze można kontaktować się telefonicznie, pod numerami: +48 32 746 57 40 lub +48 32 746 01 46

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-bonn/

ID ogłoszenia: 6725aabb2b310462