€ od 10 euro brutto/h + dieta

Od zaraz praca w Niemczech na budowie jako malarz-tapeciarz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 29, 2016 22:45

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie dla malarza – tapeciarza w Stuttgarcie, Monachium, Darmstadt, Hamburgu i Hannoverze.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacje: Darmstadt, Stuttgart, Hannover, Monachium, Hamburg

Zarobki: od 10 euro brutto na godzinę plus dieta

Zakres zadań:

  • prace budowlane polegające na malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu, docieraniu, montażu płyt kartonowo-gipsowych

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie wieloletnie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu formalności na miejscu
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • uczciwe i atrakcyjne zarobki
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem życiorysu na poniżej podany adres kontaktowy:

  • biuro@polwork.pl z dopiskiem w tytule: Malarz-Tapeciarz

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-od-zaraz-id401562.html

ID ogłoszenia: 24957c498b46211c