€ 2800-3500 /mc

Od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat.B w Monachium przewóz VIP-ów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: Styczeń 9, 2018 5:49 am

Z podstawową znajomością języka możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na terenie Monachium jako kierowca kat.B przy przewozie osób, VIP-ów. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 2800 do 3500 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako kierowca przy przewozie osób limuzynami
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę ślubów, klientów biznesowych oraz imprez
  • w firmie flotę stanowią nowe limuzyny – Mercedes S-klasy, BMW7, Audi A8, Jaguar XJ

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • dostępność od zaraz
  • dobra prezencja
  • wysoka kultura osobista
  • pełen profesjonalizm
  • zdolność do nawiązywania dobrych kontaktów z ludźmi
  • konieczność posiadania prawa jazdy kat.B od minimum 4 lat
  • praktyczna umiejętność prowadzenia aut o różnych gabarytach
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracodawca pomaga w kwestii wynajęcia zakwaterowania
  • praca w godzinach nienormowanych w zależności od zlecenia
  • wynagrodzenie w wysokości 2800 – 3500 euro brutto miesięcznie pracodawca pomaga w kwestii wynajęcia zakwaterowania
  • uniform służbowy i bon na eleganckie obuwie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczny grafik

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Przewóz VIP, Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2015a540c5cb38d0