€ 1200-1400 euro netto

Hanower od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Lipiec 25, 2016 3:52 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji części samochodowych z tworzywa sztucznego. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Hannoverze.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Hannover, Niemcy – dostępne są również inne lokalizacje, np: Berlin, Dortmund, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Lipsk czy Monachium

Zarobki: 1200-1400 euro netto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zajmować się będzie produkcją oraz obróbką części samochodowych z kauczuku
  • kontrola jakości i pakowanie gotowych i spełniających wszelkie normy produktów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • dobry wzrok, spostrzegawczość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • punktualne stawianie się na swoje zmiany
  • mile widziane osoby z prawem jazdy i możliwością zabrania samochodu

Oferujemy:

  • legalna umowa niemiecka z drukiem A1 i kartą EKUZ
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • satysfakcjonujące zarobki
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę w systemie 2-3 zmianowym
  • zakwaterowanie
  • dodatkowo płatne nadgodziny w wysokości +25%

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem numeru referencyjnego (Nr ref.: PPTS/HANN/N) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-hannover-od-zaraz-produkcja-czesci-w-branzy-samochodowej/

ID ogłoszenia: 309579579830a7a3