€ 12 - 14 euro/h

Od zaraz praca w Niemczech dla Polaków sprzątanie domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 19, 2016 03:17

Poszukujemy pilnie pracowników w Berlinie. Oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Zarobki:

  • osoby na umowie o pracę – 12 euro brutto na godzinę
  • własna działalność (gewerbe) – 14 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów i mieszkań oraz innych obiektów
  • dbanie o estetykę wykonanych prac
  • praca zgodnie z życzeniem klientów – np używanie środków ekologicznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie trzeba
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przykładanie się do zadań
  • wysoka kultura osobista
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • telefon służbowy oraz auto
  • możliwość skorzystania z zapewnionego przez pracodawcę zakwaterowania w cenie 300 euro miesięcznie
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pracę samodzielnie lub w grupie – w zależności od zleceń
  • premie za wydajną pracę
  • elastyczny grafik

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV i LM na poniższy adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: „Sprzątanie domów i mieszkań prywatnych, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/belin-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan/

ID ogłoszenia: 18857b64e7bd02ae

Linki sponsorowane