€ 10,50-13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie kina Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2018 18:50

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu kina. Zatrudnienie od zaraz w multipleksie z Dortmundu dla 5 osób.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy – stawka będzie uzgadniana

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Zakres zadań:

  • sprzątanie sal kinowych oraz części kina dostępnych dla klientów – toalet, części kawiarnianej i barowej
  • obowiązkiem będzie uzupełnianie środków higienicznych, dbanie o estetykę, odkurzanie, mycie podłóg
  • pracownik będzie zajmował się porządkowaniem sal po każdym seansie

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do obowiązków, rzetelność, sumienność
  • przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania – na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie wyłącznie na 3 pierwsze miesiące w cenie 220 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne zarobki – weekendy i dni wolne płatne +50% stawki podstawowej

Aplikacja:
Wiadomość z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina od kwietnia 2018, Dortmund – imię i nazwisko” wraz z załączeniem aktualnego CV, należy przesłać na adres podany poniżej:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-kina-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 4295abf50b7343dc