€ do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie słodyczy Grolsheim 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Grolsheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 05:57

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Grolsheim przy pakowaniu słodyczy, kawy oraz orzechów. Zakwaterowanie może być zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz żywności na magazynie

Miejscowość: Grolsheim – okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie w Grolsheim przy pakowaniu żywności – orzechów, kawy i słodyczy przy taśmociągu
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • mile widziana aczkolwiek nie wymagana znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji, przy pakowaniu lub na halach magazynowych
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • atutem będą aplikacje od osób z prawem jazdy a także własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • możliwość zorganizowana na miejscu zakwaterowania odpłatnego
  • dla chętnych opcja odbycia kursu a także uzyskania niemieckich uprawnień do obsługi wózka widłowego

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę poniższą:

ID ogłoszenia: 1025a6fd1e8962b3