€ 1500 euro/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Opublikowany: luty 11, 2016 04:27

Hurtownia zabawek z Lipska da zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na magazynie przy rozładunku towaru i zbieraniu zamówień. Niemcy praca od zaraz.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Stawka miesięczna: 1500 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Różnego rodzaju prace magazynowe polegające na rozładunku towaru na magazynie, przeliczeniu, sprawdzeniu jakości. Osoba zatrudniona będzie zbierała zamówienia w systemie pick by voice. Obowiązkiem będzie również odpowiednie zapakowanie towaru i zabezpieczenie przed wysyłką.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność dobrego zorganizowania czasu pracy
  • konieczna jest znajomość niemieckich liczebników od 1 do 1000 oraz komend do obsługi systemu pick by voice
  • dobra organizacja

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • umowę od zaraz zgodną z niemieckimi standardami
  • dla najlepszych możliwość awansu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: dringende@europe.com

Wiadomość prosimy zatytułować: magazynzzabawkami02/16

Prosimy pamiętać o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/lipsk-niemcy-praca-na-magazynie-hurtowni-z-zabawkami-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 8756bb81afbdbea