€ 1850/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z obuwiem Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 5, 2018 5:29 am

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni obuwia sportowego. Zatrudnienie w Monachium dla osób bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni z obuwiem sportowym
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zbieraniem produktów zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • brak uzależnień
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w grupie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 180 euro miesięcznie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

Wiadomość prosimy zatytułować: „Magazyn obuwniczy, Monachium – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-od-zaraz-munchen-2018/

ID ogłoszenia: 9235a4e68a923599