€ 1600 euro brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z elektroniką Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 12, 2016 05:43

Szukamy pilnie osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie z elektroniką przy rozładunku towarów. Zatrudnienie od zaraz w Dortmundzie.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie miesięczne: 1600 euro brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Obowiązki:

  • praca na magazynie z elektroniką – sprzętem RTV/AGD, komputerami, telefonami, itp
  • głównie zadania fizyczne polegające na rozładunku dostaw ale również zbieranie zamówień i układanie towarów na palety
  • zadania wykonywane będą z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • zorganizowanie, pracowitość
  • rzetelność
  • otwartość
  • zdolność do współpracy
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc pracodawcy przy znalezieniu i wynajęciu mieszkania
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • wsparcie w relokacji
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie z elektroniką, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 8605733c617b5706