€ 8,50 euro za godz. brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 17, 2015 14:02

Poszukujemy od zaraz magazynierów bez znajomości języka urzędowego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu na magazynie przy zbieraniu zamówień. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Start: od zaraz
Ilość miejsc: 2

Zadania:
– kompletowanie zamówień magazynowych przy użyciu skanera ręcznego
– przyjmowanie i rozładowywanie dostaw
– weryfikacja zgodności dostaw z dokumentami
– wyszukiwanie produktów na półkach
– etykietowanie
– dbałość o porządek w obszarze magazynu

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie doświadczenie- rok czasu
– aktualne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wysokiego składowania będą mile widziane
– dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
– poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
– punktualność i rzetelność
– mile widziany samochód
– gotowość do wyjazdu za granicę 26 stycznia

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– legalną pracę na 3 miesiące
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– pomoc przy wypełnianiu formalności i tłumaczeniu dokumentów
– dobre wynagrodzenie
– miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
– dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: komisjoner Hamburg styczeń 2015.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/komisjoner-praca-niemcy-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 97354b9bb92664bb

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie Hamburg”

  1. Witam.
    Grupa trzy osobowa z językiem niemieckim i doświadczeniem podejmie pracę od zaraz.

    GOSIA 783752874
    NICO 888609712

  2. Witam mam 30 lat Mam na imie Łukasz tu mój numer telefonu kontaktowy 505697449 jestem zainteresowany praca w Niemczech gotowy na wyjazd jestem od zaraz w miare komunikatywnie rozmawiam ale w jezyku Hiszpanskim . Prosze o kontakt i warunki pracy bardzo mi zalezy . Pozdrawiam serdecznie 🙂 Kazik171@interia.pl Takze jest mozliwosc skontaktowania sie ze mna przez email i dogadania roznych kwestji 🙂 i rozwazenia waszych wymagan 🙂