€ 9 brutto/h + dieta 20 euro /dzień

Od zaraz praca w Niemczech bez języka pomocnik budowlany przy rozbiórkach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok. 3 miesiące
  • Opublikowany: maj 9, 2016 04:47

Oferujemy zatrudnienie dla pomocników budowlanych bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy rozbiórkach. Ogłoszenie z Kolonii od zaraz na okres ok. 3 miesięcy.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę + dieta w wysokości 20 euro netto za każdy przepracowany dzień

Obowiązki:

  • różnorodne prace budowlane przy rozbiórce budynku w Kolonii
  • demontaż wyposażenia
  • skuwanie kafelków
  • wynoszenie gruzu
  • odzyskiwanie materiałów które można użyć ponownie
  • obsługa narzędzi budowlanych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie budowlane
  • atutem będzie dysponowanie własnym autem do dojazdów z miejsca zakwaterowania do pracy
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna

Zapewniamy:

  • mieszkanie zapewnione płatne – do uregulowania pozostanie 200 euro miesięcznie
  • dla najlepszych pracowników możliwość współpracy przy kolejnych zleceniach
  • czas trwania zatrudnienia to ok. 3 miesiące
  • umowa o pracę na czas określony
  • bon na paliwo

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pomocnik-budowlany/05/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 494572fdb297ac7e