€ 1620 euro/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka pakowanie galanterii skórzanej 2018 Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 6, 2017 06:40

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu galanterii skórzanej. Ogłoszenie ze Stuttgartu z zapewnionym zamieszkaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Start: od zaraz
Pensja miesięczna: 1620 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem skórzanych akcesoriów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości każdej rzeczy osobno a następnie wkładanie do woreczków lub w materiał z załączeniem certyfikatu autentyczności
  • jeżeli pracownik odkryje skazę w jakiejkolwiek rzeczy będzie musiał ją oznaczyć i opisać

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • dobry wzrok
  • samodzielność
  • dokładność
  • precyzja
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności oraz bezwzględna uczciwość
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych, z własnym samochodem
  • gotowość do przechodzenia kontroli rzeczy po każdej zmianie
  • brak problemów z pracą w środowisku monitorowanym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny a dla osób najrzetelniejszych i najuczciwszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • atrakcyjne rabaty na akcesoria
  • satysfakcjonujące premie i dodatki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro od osoby miesięcznie
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowaczgalanteriiskórzanej/02/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8285897dbcfb4fac