€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy płytkarz-kafelkarz przy remontach na budowie Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:16

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku płytkarz – kafelkarz dla pracowników budowlanych. Zatrudnienie od zaraz na budowie dla kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Płytkarz – kafelkarz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Hagen – okolice Dortmundu, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie remontowych i wykończeniowych prac budowlanych, polegających na układaniu płytek i kafelków

Oczekiwania:

  • duża samodzielność
  • doświadczenie na stanowisku płytkarza – kafelkarza
  • profesjonalne wypełnianie obowiązków
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • auto firmowe do dojazdów służbowych
  • niezbędne do pracy narzędzia
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wysokie wynagrodzenie
  • uwaga – pracodawca NIE zapewnia zamieszkania – pracownik musi zorganizować sobie lokum samodzielnie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji lub zaaplikować zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0176 76 75 09 23

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-budowie-dla-plytkarzy-kafelkarzy-przy-remontach-k-dortmundu/

ID ogłoszenia: 8705b7b1212677ec