€ 8,80 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 12, 2015 16:04

Dam pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku pakowaczy. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz przy pakowaniu kosmetyków na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik do pakowania kosmetyków

Miejsce: Berlin. Niemcy

Zarobki: 8,80 euro brutto/h

Rozpoczęcie: od zaraz

Czas trwania umowy: 8 tygodni

Zadania:

  • Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na szybkim pakowaniu kosmetyków do ozdobnych opakowań.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na 8 tygodni
  • uczciwość
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • duża odpowiedzialność
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych
  • brak problemu z wypracowywaniem nadgodzin
  • zwinność, spryt
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie tymczasowej
  • atrakcyjne stawki
  • na miejscu pracodawca zapewnia bezpłatne miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • praca na pełny etat
  • zorganizowany transport pomiędzy kwaterą a fabryką

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: pakowaniekosmetykow/11/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-kosmetykow-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 90056448a2b35ed2

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie kosmetyków bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam,

    Jestem zainteresowana tą ofertą pracy, proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Barbara

  2. annaminko3789@wp.pl na listopad 18, 2015 @ 14:14

    Chetnie podejmniemy pracę z koleżanką na stanowisku pakowacza proszę o odpowiedz na nr tel:698449493

  3. Dzień dobry ,jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy i do dyspozycji od zaraz.

    Z poważaniem
    Piotr