€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy pakowanie bakalii bez znajomości języka 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2017 01:28

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Ogłoszenie 2017 aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Miasto: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Opis zadań:

  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • samodzielne sporządzanie mieszanek bakalii – odmierzanie składników, obsługa maszyn produkcyjnych. mieszanie, pakowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • duże zaangażowanie
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy tymczasowej
  • wprowadzenie w zadania i przeszkolenie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, miesięcznie za pokój od jednej osoby jest 250 euro a od pary 300 euro
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund 2017

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 1555934831c14e9a

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie bakalii bez znajomości języka 2017 Dortmund”

  1. Witam!

    Jesteśmy dyspozycyjnym małżeństwem i bardzo zainteresowani państwa ofertą pracy, posiadam doświadczenie na magazynie, mąż pracował na kopalni ale szybko się uczy. Nasze numery tel: 513156575 699186088