€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy na produkcji mrożonek bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 11, 2015 02:39

Fabryka mrożonych dań gotowych z Bremen zatrudni pracownika bez znajomości języka niemieckiego do pakowania żywności przy taśmie produkcyjnej. Niemcy praca na 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik na produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Bremen

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Termin: praca od marca 2015 na 3 miesiące

Obowiązki:

  • Osoby zatrudnione będą przydzielone do pakowania dań gotowych mrożonych przy taśmie produkcyjnej.
  • Pracownicy będą mieli za zadanie sprawdzać jakość dań oraz obsługiwać maszyny produkcyjne.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od marca 2015 na 3 miesiące
  • wytrzymałość organizmu na niskie temperatury panujące na hali produkcyjnej
  • zdolność do przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pracę a 3 miesiące
  • możliwość podreperowania domowych funduszy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • zapewnione zamieszkanie w wynajętej kwaterze za 210 euro miesięcznie
  • wprowadzenie i instrukaż stanowiskowy
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PS/03/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 50954dab03b14717

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji mrożonek bez znajomości języka Bremen”

  1. Witam jestem zainteresowana ofertapracy mój tel 518292580