€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Od zaraz praca Niemcy na magazynie z detergentami bez znajomości języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 30, 2017 15:20

Proponujemy pracę w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z chemią gospodarczą we Frankfurcie nad Menem. Ogłoszenie dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier
Zarobki: 1650 euro brutto pensji podstawowej plus dodatek na pokrycie kosztów zamieszkania w wysokości 150 euro miesięcznie
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień na asortyment hurtowni z chemią gospodarczą, czyli detergenty, tabletki do prania, odświeżacze, zapachy, proszki, itp.
  • zadania wykonywane będą na nowoczesnym magazynie
  • osoba zatrudniona zbiera produktu na palety
  • pracownik obsługuje skaner ręczny oraz wózek paletowy

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych stałą umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • wsparcie w szukaniu zamieszkania na miejscu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • rozwój

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca Niemcy na magazynie z detergentami, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 642588e65aeefcdd

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na magazynie z detergentami bez znajomości języka Frankfurt nad Menem”

  1. edytka963 na luty 27, 2017 @ 13:17

    prosze o kontakt pod numer +4915210833281