€ 8,20 /h

Od zaraz praca Niemcy jako kierowca kat.B, dostawca bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: czerwiec 20, 2014 02:06

Hurtownia spożywcza z Berlina zatrudni kierowcę kat. B do pracy w Niemczech przy dostarczaniu towarów. Oferta bez znajomości języka od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem (opłacanym przez pracownika).

Stanowisko: kierowca
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8,20 euro za godzinę brutto

Zadania:
– Praca przy rozwożeniu dostaw towaru do kontrahentów na terenie Berlina
– załadunek i rozładunek samochodu
– zbieranie potwierdzeń doręczenia

Wymagania:
– doświadczenie w pracy kierowcy minimum 2 lata
– mile widziane osoby pracujące na magazynie i z uprawnieniami na wózki widłowe
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy;
– dobrze płatną pracę bez wymaganej znajomości języka
– zakwaterowanie w mieszkaniu urządzonym i wyposażonym (kwota 200 euro miesięcznie będzie potrącana w wynagrodzenia)
– wszelkie formalności związane z pracą po stronie agencji
– na miejscu wsparcie polskiego koordynatora

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: kierowca kat.B Berlin

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 90453a394602cbb8

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy jako kierowca kat.B, dostawca bez języka Berlin”

  1. Mieszkam w Berlinie,szukam pracy jako kierowca kat.B.Więc jeśli jest wolny etat to proszę o informacje

  2. Witam pracowalem juz jako kierowca kurier mam mieszkanie w berlinie podejme prace

  3. witam szukam pracy jako kierowca- na długich trasach od punktu A do B, pomogę w załadunku towaru i tak dalej.. jeżeli się pan zgadza to proszę o kontakt. interesuje mnie stawka 8 euro na czysto.