€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy dla pomocnika w budownictwie przy remontach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Październik 10, 2016 6:57 pm

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy remontach w charakterze pomocnika. Zatrudnienie od zaraz w budownictwie dla Polaków przy wykończeniach mieszkań, zadaniach pomocniczych.

Stanowisko: Pomocnik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres zadań:

  • wspieranie prac ekipy budowlanej przy wykończeniach i remontach
  • dbanie o narzędzia i materiały
  • przenoszenie, wynoszenie gruzu
  • malowanie, tapetowanie, itp.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na budowie
  • osoby które mogą przyjechać swoim samochodem będą miały pierwszeństwo w zatrudnieniu
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę – jest to praca bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie składek
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pracę na dłużej
  • pomoc koordynatorów
  • brak opłat za pośrednictwo pracy
  • zakwaterowanie w dobrych warunkach

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV i zdjęcia mailowo, na adres:
zeitmann.3144458@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-budowlany-niemcy-id415000.html

ID ogłoszenia: 10057fba87e0f4ee