€ 1750 euro brutto/mc + dodatki

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka w Kolonii na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2016 22:37

Producent dań gotowych z Kolonii posiada wakaty na produkcji przy pakowaniu i kontroli jakości. Oferta pracy w Niemczech aktualna od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych
Miasto: Kolonia, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Wynagrodzenie: 1750 euro brutto na miesiąc plus premie i dodatki

Obowiązki:

  • prace produkcyjne polegające na pakowaniu gotowych wyrobów, przygotowywaniu składników, kontroli procesów produkcyjnych oraz jakości składników, dbanie o ciągłość produkcyjną, itp.
  • zadania wykonywane będą w nowoczesnej hali produkcyjnej przy wyrobie dań gotowych, takich jak: makarony, lasagne, hamburgery, itp.

Oczekiwania:

  • wysoka odpowiedzialność
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wydajność, pracowitość, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • szkolenie wdrażające
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie plus media od osoby
  • zatrudnienie na początku na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać mailowo z załączeniem Cv ze zdjęciem oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pracownik na produkcji dań mrożonych, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-w-kolonii-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych/

ID ogłoszenia: 69657ed68dd6eefe

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka w Kolonii na produkcji dań gotowych”

  1. Marzenawaldemar na październik 1, 2016 @ 20:07

    Jestesmy para poszukujemy pracy. Jestesmy zainteresowanI panstwa oferta 512960993