€ 12 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów w zajezdni Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2017 04:35

Od zaraz oferujemy pracę w Niemczech przy sprzątaniu autobusów oraz tramwajów w zajezdni. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego w Stuttgarcie dla sprzątaczy i sprzątaczek.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zajezdni na zmianie nocnej, przy sprzątaniu autobusów i tramwajów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompleksowe sprzątanie wnętrz pojazdów

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • uczciwość, odpowiedzialność, sumienność
  • zmotywowanie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane płatnie w cenie 150-250 euro miesięcznie w zależności od standardu

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzatanie-autobusów/10/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-w-zajezdni-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 92159dfdc2132253