€ 1250 netto + mieszkanie + wyżywienie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w hotelu Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 16, 2017 02:02

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Hotelu z Berlina dla Polaków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Berlin, Niemcy
Zarobki: 1250 euro brutto miesięcznie do ręki
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Opis zadań:

  • praca na zmywaku czyli resztkowanie talerzy opłukiwanie, wstawianie do zmywarek, dbanie o to żeby w zapasie zawsze były czyste sztućce i talerze
  • przygotowywanie składników – mycie owoców i warzyw, krojenie wędlin, warzyw, wykonywanie nieskomplikowanych dań
  • prace porządkowe – wynoszenie odpadów, mycie podłogi i blatów
  • pomoc kelnerom w wynoszeniu podgrzewaczy z z daniami do szwedzkiego stołu
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • szybkość w uczeniu się
  • odpowiedzialność
  • wytrzymałość
  • dobra kondycja fizyczna
  • elastyczność godzinowa oraz możliwość wykonywaniu kilku rzeczy na raz
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • bezpłatne wyżywienie w restauracji hotelowej
  • darmowe zakwaterowanie w jednym z pokoi hotelowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisanej bezpośrednio z niemiecką firmą
  • początkowo umowę na okres próbny – następnie na stałe
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: pomoc kuchenna, Berlin

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 282591a3e3e79bc2

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w hotelu Berlin”

  1. kedzior1207 na maj 19, 2017 @ 21:54

    Witam,jestem zainteresowany ofertą.Proszę o kontakt,0048 501557365.