€ 1750 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka 2017 na magazynie z zabawkami Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2017 15:42

Oferujemy zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Erfurcie na magazynie dużej hurtowni zabawek. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz przy zbieraniu zamówień składanych drogą elektroniczną.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie hurtowni z zabawkami przy zbieraniu zamówień dla klientów indywidualnych oraz hurtowych
  • współpraca z innymi działami oraz kurierami
  • aktualizowanie danych w systemie
  • dbanie o dokumentację
  • rozładunek i załadunek
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • gotowość i chęć podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane osoby które mieszkają już w Erfurcie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby mobilne z autem

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu, koszt miesięczny to 250 euro
  • zatrudnienie od zaraz
  • opiekę koordynatora Polaka i gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W
zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Magazyn z zabawkami, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 5655922de7549ace

Linki sponsorowane