€ 10 euro brutto/h + dieta

Od zaraz praca Niemcy bez języka w budownictwie przy rozbiórkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 24, 2016 17:55

Od zaraz poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech przy rozbiórkach budowlanych. Oferta z Berlina dla osób bez znajomości języka na budowie przy burzeniu ścianek, demontażu okien, drzwi, usuwaniu płytek, itp.

Stanowisko: Pracownik budowlany do rozbiórek
Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 10 euro brutto na godzinę pracy oraz dieta dzienna wynosząca 15 euro netto za każdy przepracowany dzień
Termin: od zaraz
Miasto: Berlin, Niemcy
Czas trwania umowy: 2-3 miesiące

Zakres zadań:

  • wszelkie prace przy rozbiórkach budowlanych, np: burzenie ścianek działowych, demontaż armatury, drzwi i okien
  • pracownik będzie również zajmował się skuwaniem kafelków, wycinaniem balustrad, elementów metalowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez managera

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • udokumentowane doświadczenie
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność i duża wytrzymałość fizyczna
  • umiejętność obsługi udarowych młotów wyburzeniowych, diaxa i innych narzędzi budowlanych
  • atutem będą aplikacje od osób mobilnych, dysponujących własnym samochodem

Zapewniamy:

  • pracę na ok 2-3 miesiące
  • tanie zamieszkanie w pensjonacie niedaleko miejsca pracy w cenie 120 euro miesięcznie
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • dojazd
  • wszelkie niezbędne narzędzia

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: rozbiorki-berlin/11/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 146580e04bf695f6

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez języka w budownictwie przy rozbiórkach Berlin”

  1. Struma123 na luty 5, 2017 @ 15:30

    Witam 🙂 zainteresowało mnie to ogłoszenie 🙂 mam też dwóch kolegów co by też chcieli jechać do tej Pracy 🙂