€ 11,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez języka pomocnik budowlany przy rozbiórkach Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 21, 2016 02:12

Poszukujemy pomocnika budowlanego bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Niemczech przy rozbiórkach budynków. Zatrudnienie w Erfurcie od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Erfurt, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • prace demontażowe – skuwanie kafelków, odłączanie armatury, demontaż drzwi i okien, burzenie ścianek
  • inne zadania zlecone przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • niewymagane doświadczenie – zapewniamy przeszkolenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdeterminowanie, autodyscyplina
  • brak nałogów i problemów ze zdrowiem

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie w dobrych warunkach
  • umowę i pracę na 3 miesiące za pośrednictwem agencji, później możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • szkolenie pracownicze
  • odpowiednie materiały i urządzenia do pracy
  • uniform służbowy oraz buty

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pracownik-budowlany/04/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9056eed12228817

10 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez języka pomocnik budowlany przy rozbiórkach Erfurt”

  1. WItam jestem zainteresowany oferta pracy, jestesmy ekipa 3 osobowa chętna do podjęcia pracy od zaraz z własnym srodkiem transportu. prosze o kontakt +4915782635694 dziekuje i pozdrawiam

  2. Witam, jestem zainteresowany pracą. Jestem młody mam doświadczenie w pracy jako pomocnik. Pracowalem jako pomocnik budowlany prawie rok. Ostatnie pół roku spędziłem w Niemczech. Rozbiórki, demontaże. Jestem zdyscyplinowany, bez nałogów, sumiennie wykonuje dane polecenia. Kontakt 506 613 839.

  3. Witam serdecznie. Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy jako Pracownik -Budowlany na rozbiórki. Jezeli byla by możliwość wyjazdu tuż po świętach z mila chęcią 33 i 18 letni zwarty i gotowy na wyjazd proszę o odp z góry dziękuję pozdrawiam Damian

  4. Zielonka Damian na marzec 25, 2016 @ 22:58

    witam serdecznie .jestem zainteresowany oferta parcy Bardzo prosze o odpowiedz tel+664380978 Moge podjac pracy od zaraz . jestem dyspozycyjny -przebywam w niemczech na swieta i po swietach moge podjac prace z gory bardzo dziekuje Zielonka

    • Zielonka Damian na marzec 25, 2016 @ 23:01

      witam serdecznie .jestem zainteresowany oferta parcy Bardzo prosze o odpowiedz tel+664380978 Moge podjac pracy od zaraz . jestem dyspozycyjny -przebywam w niemczech na swieta i po swietach moge podjac prace z gory bardzo dziekuje Zielonka Mam 30 lat doswiadczenie w budownictwie . na koparce prace

  5. Robert 1975 na kwiecień 5, 2016 @ 20:48

    Jestem zainteresowany ofertą.Pracuję na budowach.Ostatnie 2 lata pracowałem w Niemczech.Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz jako pomocnik budowlany.Proszę o kon takt pod numerem +48 535 059 553

  6. Witam, jestem zainteresowana tą pracą posiadam 9 letni staż pracy za granicą proszę o szczegoly i kontakt .!

    Tel:+31626647072

  7. SylwesterXS na luty 9, 2017 @ 11:06

    Pracowałem już w tym temacie dobra praca lecz rzadka.
    Jestem gotowy do podjęcia od zaraz proszę odpowiedz na maila: fallko123@gmail.com

  8. Witam, jestem zainteresowany pracą wyjazdem do pracy jako Pracownik -Budowlany na rozbiórki. Jezeli byla by możliwość wyjazdu to prosze zadzwonic 507705283