€ 950-1350

Od zaraz poszukiwana opiekunka osoby starszej praca Niemcy od 15.09 Bad Zwischenahn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Zwischenahn
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 5 miesięcy
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2015 21:12

Pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia od zaraz legalnej pracy w Niemczech na terenie Bad Zwischenahn przy opiece nad panią w wieku 93 lat, cierpiącą na zaawansowaną demencję oraz nietrzymanie moczu.

Opis stanowiska
Stanowisko: Opiekunka osoby starszej,

Podopieczna: ma 93 lata. Cierpi na zaawansowana demencję i jest inkontynentna. Ma II stopień niepełnosprawności. Pacjentka nie ma problemów z komunikacją, ale zapomina. Orientacja czasowo-przestrzenna jest częściowo zaburzona. Pacjentka jest osobą leżącą.

Miejsce pracy: Bad Zwischenahn- leży w północnej części Niemiec, około 60 km od miasta Brema.

Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny na wsi. Do najbliższego sklepu jest ponad 15 minut pieszo. Do dyspozycji przewidziany jest własny pokój z dostępem do Internetu oraz osobna łazienka.

Informacje dodatkowe: Możliwość palenia poza domem.
Nr ref. PA1509– proszę podać podczas kontaktu z Medipe

Wymagania
 Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
 Czynne prawo jazdy kat. B
 Dobra znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 15.09 na 5 miesięcy
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: kontakt@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się z Panią/Panem najszybciej jak to możliwe

O naszej firmie
MEDIPE jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

ID ogłoszenia: 97355f696f1826dc