€ 950 1350

Od zaraz opiekunka osób starszych na zastępstwo praca Niemcy od 30.09 Lüneburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lüneburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 tygodnie
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2015 22:57

Potrzebna opiekunka osób starszych chętna do podjęcia pracy w Niemczech na zastępstwo w Lüneburg od 30.09. Zatrudnienie w opiece nad panem po udarze, w wieku 78 lat.

O naszej firmie
MEDIPE jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek/ów.

Opis stanowiska
Stanowisko: Opiekunka osoby starszej,
Podopieczny: ma 78 lat. Jest po udarze. Ma II stopień niepełnosprawności i jest częściowo inkontynentny, ma założony cewnik. Pacjent ma również problem z komunikacją, niewyraźnie mówi. Orientacja czasowo-przestrzenna jest zachowana. Porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego.
Miejsce pracy: Lüneburg- leży w północnej części Niemiec, około 50 km od miasta Hamburg.
Warunki mieszkaniowe: Dom jednorodzinny w małym mieście. Do najbliższego sklepu jest około 10 minut pieszo. Do dyspozycji przewidziany jest własny pokój z TV i dostępem do Internetu oraz osobna łazienka.
Nr ref. BR3009– proszę podać podczas kontaktu z Medipe

Wymagania
 Doświadczenie w opiece nad osobą starszą
 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Nasza oferta
Rozpoczęcie pracy 30.09 na 3 tygodnie
• Legalne zatrudnienie, odprowadzone składki ZUS
• Pomoc w organizacji podróży
• Opieka polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia
• Dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach

KONTAKT W SPRAWIE ZLECENIA
tel. 71 377 88 88
e-mail: kontakt@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315 – skontaktujemy się z Panią/Panem najszybciej jak to możliwe

ID ogłoszenia: 4295604f12c23cd0