€ od 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie biur Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Wrzesień 26, 2016 2:01 pm

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy sprzątaniu biur na zmianie wieczornej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: stawka godzinowa to 12 euro brutto na godzinę przy pracy na umowie o pracę lub 14 euro przy podjęciu współpracy na własnej działalności – gewerbe
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie biur od godziny 16 (kiedy biura pustoszeją)
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za opróżnianie koszy i wynoszenie odpadów, sprzątanie części open-space, gabinetów i pokoi socjalnych, porządkowanie sal konferencyjnych oraz recepcji
  • szczegółowe zadania to między innymi wycieranie biurek, odkurzanie i mycie podłóg, wietrzenie, mycie luster, szyb, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy w Niemczech od zaraz
  • duża samodzielność i możliwość zorganizowania sobie zamieszkania we własnym zakresie
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym – warunek konieczny

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie wieczornej od 16 do 24
  • możliwość wybrania samodzielnie sposobu zatrudnienia
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • odpowiedni uniform do pracy
  • przeszkolenie pracownicze na miejscu
  • wsparcie kierownika porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 48057e901d95843d