€ 11,25 brutto/h + dieta + zamieszkanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie glazurnik Worms

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Worms
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 7, 2016 3:11 am

Aktualnie zatrudnimy 2 pracowników budowlanych na stanowisko glazurnika – kafelkarza w Worms i Dortmundzie. Praca w Niemczech od zaraz przy układaniu płytek.

Stanowisko: Glazurnik – kafelkarz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Lokalizacje: Wormacja oraz Dortmund

Rozpoczęcie: pilne – ASAP!

Wynagrodzenie: 11,25 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy wynosząca 24 euro netto

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowo wykończeniowe polegające głównie na układaniu płytek
  • praca z użyciem narzędzi
  • odpowiednie przygotowanie podłoża oraz materiałów
  • fugowanie

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w wymiarze minimum 5 lat
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • samodzielność
  • gotowość do zabrania swojego auta

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie socjalne
  • wysokie wynagrodzenie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną. Wiadomość z CV należy przesłać na adres: rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem: GLZ/716/DE

Możliwy jest kontakt telefoniczny. Dzwonić można od poniedziałku do piątku od 9 do 15 pod numer: 032 746 57 40 lub 032 746 01 46, 032 746 61 26

źródło: http://www.praca4u.net/glazurnik-id381893.html

ID ogłoszenia: 211577d81b6540be