€ 12,50 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka sprzątanie autobusów Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 16, 2017 02:06

Poszukujemy od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Zatrudnienie w zajezdni z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za prac e na zmianie nocnej przy sprzątaniu autobusów i tramwajów
  • zadania polegają między innymi na myciu poręczy, podłóg, wynoszeniu śmieci, praniu siedzeń, wietrzeniu
  • obowiązkiem będzie zgłaszanie usterek

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • na pierwszy miesiąc pracodawca oferuje darmowe zamieszkanie i pomaga znaleźć samodzielne lokum
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie długotrwałe dla Polaków
  • w przyszłości możliwość przejścia na zmianę dzienną

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.
Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie autobusów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 791591a3bfe63d8d

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka sprzątanie autobusów Dortmund”

  1. Dziendobry mam Naimnie Sonita Przyjechalam Niedawno Do Dortmundu Mam 30 lat I szukam Pracy Przy Sprzataniu zaciekawila Mnie ta Oferta I prosila bym o Kontakt 0152-14578321 to muj numer telefonu Tylko mam Jeszcze Problem Z niemnieckim Ale sie ucze Byla Bym Wdzieczna za Kontakt zemna