€ 1650 euro brutto/mc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2016 04:40

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na pół roku dla osób bez znajomości języka na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Hamburgu aktualne od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz
Liczba wakatów: 4
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków
  • osoba zatrudniona obsługiwać będzie maszynę produkcyjną
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zręczność
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość pracy przez najbliższe pół roku – również w okresie świątecznym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • wydajność, zorganizowanie, pracowitość

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • możliwość skorzystania z opcji bardziej komfortowego zakwaterowania odpłatnie w cenie 250 euro za miesiąc od osoby
  • zatrudnienie dla 4 osób
  • pracę na pół roku
  • wysokie zarobki
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy z załączeniem CV oraz LM na poniższy adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 710582a5b14ac03e

Linki sponsorowane