€ 1800-2600/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2018 05:14

Od zaraz poszukujemy osób bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kolonii na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: w zależności od indywidualnych umiejętności oraz znajomości języka niemieckiego w wysokości od 1800 do 2600 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem zamówień na magazynie RTV
  • głównie obsługa dużych, hurtownych zamówień
  • pracownik będzie kontrolował jakości produktów, pilnował dokumentów, pakował i wydawał towar
  • pomoc w transporcie towarów na magazynie
  • prace porządkowe
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • samodzielność
  • zdolność do kooperacji

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro za pokój od osoby
  • umowę początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia ale wyłącznie dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z RTV, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-na-magazynie-rtv-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 3075b199b9d1e8c4