€ 10,20/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach kapusty Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 24, 2017 04:43

Od zaraz oferujemy sezonową pracę w Niemczech na polu przy zbiorze kapusty. Ogłoszenie pochodzi z Torgau i jest skierowane do 10 osób bez znajomości języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru

Miejsce zatrudnienia: Torgau, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na polu przy zbiorze kapusty
  • porządkowanie pola po skończeniu pracy
  • jest to praca fizyczna, wykonywana bez względu na pogodę

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność na okres 4 tygodni
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy sezonowej
  • zaangażowanie w obowiązki
  • własna ciepła i nieprzemakalna odzież

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe na 4 tygodnie
  • bezpłatne zamieszkanie na okres zbiorów
  • możliwość podjęcia pracy dla grup, par
  • 3 razy w tygodniu darmowy przejazd do supermarketu
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka – na miejscu pracuje koordynator polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory kapusty Torgau, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 96159ee5ca88f2c7