€ 9-10 euro/h netto

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech jako pilarz leśnictwo Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: wrzesień 18, 2015 00:24

Aktualnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy wycinaniu drzew. Zatrudnienie w leśnictwie od zaraz w Hannover na stanowisku pilarza.

Stanowisko: Pilarz

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Zarobki: od 9 do 10 euro netto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna związana z wycinką drzew w lesie w celu pozyskania drewna
  • cięcie drzew za pomocą piły mechanicznej
  • porządkowanie miejsca pracy
  • załadunek i rozładunek drzewa
  • osoba zatrudniona będzie korzystać z piły, traktora, wyciągów liniowych czy przyczep leśnych

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • prawo jazdy kat.T – od jednej osoby na zespół
  • umiejętność porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego – również wymaga u jednej osoby w grupie
  • wysoka kultura
  • dużą zaletą będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • posiadanie uprawnień na piłę mechaniczną

Zapewniamy:

  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • zatrudnienie na pełny etat
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione ok. 200 godzin pracy w miesiącu
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • zorganizowana odzież służbowa
  • zatrudnienie od zaraz na przynajmniej 2 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Prosimy przesłać CV na adres: praca@forwork.eu

W tytule wiadomości należy wpisać: Pracownik Leśny – Pilarz – Niemcy, Hanower

Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-w-lesnictwie-jako-pilarz-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 28255fb359d45db7

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech jako pilarz leśnictwo Hannover”

  1. Dzień dobry! jestem zainteresowany podjęciem pracy w Państwa firmie. Mieszkam na wsi i prace leśne nie są mi obce. Od lat pracuję fizycznie i z pewnością sobie poradzę na tym stanowisku. Nie znam języka niemieckiego ale szybko się uczę i mam silną motywację do pracy. Proszę o rozpatrzenie mojej kandydatury. Tel 510150779