€ 14-16,50 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech w Ulm przy sprzątaniu domów i mieszkań 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 18, 2017 02:05

Aktualna oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Ulm dla Polaków z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: w zależności od sposobu zatrudnienia – umowa o pracę 14 euro brutto na godzinę a dla osób na gewerbe 16,50 euro/h

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • sprzątanie domów oraz mieszkań u klientów prywatnych
  • dbanie o czystość i porządek
  • odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy, wstawianie i włączanie pralki, zmywarki, sprzątanie łazienki, zmiana pościeli itp.

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • przyjazne nastawienie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności wydane maksymalnie na 3o dni przed wyjazdem do Niemiec
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • dyskrecja i wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie, dokładność
  • zmysł estetyczny

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • uczciwe zarobki
  • przyjazny zespół
  • wsparcie przy sprawach formalnych oraz przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu pracy
  • legalną umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz LM na adres podany poniżej:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie domów i mieszkań, ULM”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-domow-i-mieszkan-ulm/

ID ogłoszenia: 3015995fdf98ab32

Linki sponsorowane