€ 14,20 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech w budownictwie murarz Singen dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Singen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 24, 2015 04:10

Pilnie zatrudnimy pracowników budowlanych na stanowisku murarza w Singen. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz przy murowaniu, tynkowaniu oraz betonowaniu.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Murarz

Lokalizacja: Singen, Niemcy

Zarobki: 14,20 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • Prace murarskie przy stawianiu domów lub przy przebudowach.
  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się murowaniem, tynkowaniem oraz wylewkami betonu.

Oczekiwania:

  • wiek w przedziale 25 a 50
  • umiejętność swobodnego posługiwania się językiem niemieckim
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • wykształcenie zawodowe
  • fachowość, solidność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby z własnym autem

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie na miejscu
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na czas nieokreślony
  • wysokie zarobki
  • składki
  • ubezpieczenie
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z CV na adres: borys-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 0049160-2163542
Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/singen-dam-prace-w-niemczech-w-budownictwie-dla-murarza-od-zaraz-2015/

ID ogłoszenia: 672560311e4e4cda