€ ok. 1984/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 26, 2018 04:51

Aktualnie poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do sprzątania kina w Hamburgu. Od zaraz oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: stawka godzinowa w wysokości 12,40 euro brutto na godzinę pracę co przy pełnym etacie daje 1984 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc: 2

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace porządkowe przy sprzątaniu multipleksu – sal kinowych, toalet, części biurowej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie zadań
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • opcja pracy w systemie zmianowym
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pełny etat – 160 godzin pracy na miesiąc
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie z innymi osobami w pokoju w cenie 150 euro brutto miesięcznie lub 250 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym
  • atrakcyjne pensje
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Niemczech proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres poniższy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca sprzątanie kina, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-przy-sprzataniu-kina-hamburg-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 4765a6a4ec6add3c