€ 13,25 - 16,50/h + zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2018 03:11

Możliwość podjęcia zatrudnienia dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu domów i mieszkań w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków. Darmowe zakwaterowanie zapewnione jest na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 13,25 euro brutto na godzinę pracy w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz 16,50 euro brutto na godzinę pracy brutto w przypadku podjęcia zatrudnienia na działalności

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się sprzątaniem domów i mieszkań
  • jest to praca o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem będzie mycie okien, sprzątanie łazienek, wstawianie prania, zmywanie naczyń, odkurzanie podłóg itp.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • odpowiedzialność
  • rzetelność
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia tani kurs języka niemieckiego
  • pracę do podjęcia od zaraz w nowoczesnej i pro pracowniczej firmie
  • darmowe zamieszkanie zapewnione w dobrych warunkach
  • miesięcznie do wypracowania jest przynajmniej 150 godzin
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie” należy przesłać na podany poniżej adres:

pl.beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7775b6cad46c7c4b