€ 14 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Hannover 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2017 03:28

Pilnie szukamy osoby do zatrudnienia w Hannoverze przy sprzątaniu biur. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Stawka godzinowa: 14 euro brutto na godzinę
Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o porządek w biurach na zmianie od 16 do 00.00
  • praca polega na sprzątaniu powierzchni biurowych po całym dniu pracy  – wynoszeniu odpadów, odkurzaniu, sprzątaniu toalet i uzupełnianiu środków czystości itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób dysponujących własnym samochodem
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • duża dokładność
  • zaświadczenie o niekaralności – wydane nie dalej niż na 30 dni przed wyjazdem
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie popołudniowej od 16 do 00.00
  • bardzo dobrą stawkę godzinową i dodatki
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych – np. na dziecko
  • pomoc w kwestii zakwaterowania oraz przy wszelkich formalnościach związanych z legalnym podjęciem pracy w Niemczech
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • pracę na stałe w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • jedna półgodzinna przerwa

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 152593de0459bd16

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Hannover 2017”

  1. Tomasz Sarna na wrzesień 6, 2018 @ 17:42

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922