Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach Essen | Praca w Niemczech od zaraz 2018

€ 2800-3500/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 10, 2018 3:10 am
  • Wygasa: 15 dni, 2 godzin

Propozycja zatrudnienia w Essen z podstawową znajomością języka przy remontach i wykończeniach. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pracowników budowlanych z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy wykończeniach i remontach

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2800-3500 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań ogólnobudowlanych, remontach i wykoczeniowych
  • szczegółowe zadania to murowanie, montaż płyt z karton gipsu, szpachlowanie, układanie kafelek, tynkowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • doświadczenie w pracach budowlanych
  • samodzielność
  • pracowitość
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • polska lub niemiecka działalność gospodarcza
  • brak nałogów – kompletny zakaz nadużywania alkoholu

Zapewniamy:

  • pracę na cały rok
  • opcja podjęcia zatrudnienia na niemieckiej warunkach
  • opcja zorganizowania zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń drogą elektroniczną, na adres:

  • s.bauunternehmung@mail.de

Prosimy uwzględnić następujące informacje: imię, nazwisko, wiek, umiejętności, doświadczenie, znajomość języka, prawo jazdy, dostępność.

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem:
017670099701

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-remontach-w-essen/

ID ogłoszenia: 7075b6c91086973f