€ od 10 euro brutto/h + dieta netto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie Monachium dla malarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2016 01:18

Oferujemy aktualną opcję zatrudnienia w Monachium dla Polaków na stanowisku malarza – tapeciarza. Niemcy praca w budownictwie od zaraz przy regipsach, malowaniu, tapetowaniu czy szpachlowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany – tapeciarz

Miejsce zatrudnienia: różne lokalizacje – Monachium, Hamburg, Stuttgart, Hannover, Darmstadt

Stawka godzinowa: od 10 euro brutto na godzinę pracy plus dieta netto za każdą godzinę przepracowaną

Opis stanowiska pracy:

  • prace w budownictwie polegające na szpachlowaniu, nakładaniu gładzi, malowaniu, tapetowaniu
  • do zadań należeć będzie również docieranie czy montaż regipsów w postaci ścianek działowych czy sufitów podwieszanych

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • stosowne wykształcenie
  • praktyka zawodowa
  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę, która zostanie podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • możliwość zatrudnienia w długotrwałej perspektywie
  • po 2 miesiącach możliwość otrzymania premii uznaniowej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z aktualnym CV na adres:

  • biuro@polwork.pl

Kontakt telefoniczny: 0048724799864

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-od-zaraz-id401562.html

ID ogłoszenia: 69557c8103b7db2c