€ 12 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka przy rozbiórkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2017 03:15

Opcja aktualnego zatrudnienia w Berlinie dla budowlańców. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy rozbiórkach dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego na okres 3-4 miesięcy.

Stanowisko: Budowlaniec – pracownik przy rozbiórkach
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy
Umowa: na okres około 3-4 miesiące
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik który zostanie zatrudniony będzie odpowiedzialny za wspieranie wszelkich prac zespołu budowlanego związanych z rozbiórkami budynków
  • jest to praca fizyczna, zadaniami będzie skuwanie płytek, demontaż okien, drzwi, armatury, wynoszenie gruzu, itp.

Oczekiwania:

  • niezbędne jest doświadczenie
  • bardzo dobra kondycja
  • umiejętność pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • odzież roboczą i środki ochronne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki oraz możliwość uzyskania premii
  • bezpłatne zamieszkanie
  • zatrudnienie na okres 3-4 miesięcy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy przesłać zgłoszenie na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: rozbiórki-budowlane/04/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 5458e41f5aa2e4e

Linki sponsorowane