€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla malarza budowlanego Bawaria 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 12, 2017 18:40

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w charakterze malarza budowlanego na terenie Bawarii dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto na miesiąc
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace budowlane polegające na odświeżaniu mieszkań i domów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie podłoża do pracy, zabezpieczenie powierzchni i malowanie oraz tapetowanie

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • doświadczenie zawodowe
  • profesjonalizm
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • pomoc opiekuna polskojęzycznego
  • zamieszkanie
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, udostępniamy dwie drogi kontaktu z pracodawcą:

  • Telefonicznie, pod numer: 0049 15904545874
  • Za pośrednictwem poczty elektronicznej, CV należy przesłać na adres: j.zariczanska@lotus-personalservice.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-w-budownictwie-bawaria-2017/

ID ogłoszenia: 6685877816a7dc36