€ do uzgodnienia

Sprzątaczka oferta pracy w Niemczech dla kobiet sprzątanie domów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: listopad 21, 2014 01:05

Atrakcyjna propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla kobiet – sprzątaczek przy sprzątaniu w domach i mieszkaniach prywatnych klientów. Zatrudnienie w Monachium od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania

Lokalizacja: Monachium

Płaca: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba z którą podejmiemy współpracę będzie odpowiedzialna za doprowadzanie mieszkań, placówek i innych lokali do należytego porządku.
  • Do zadań należeć będzie wynoszenie śmieci, mycie okien i podłóg, sprzątanie kuchni i łazienek, robienie prania, prasowanie i inne prace porządkowe.

Oczekiwania:

  • staranność, skrupulatność, dokładność
  • solidność
  • osoba sprawna i szybka
  • energiczność i schludność
  • warunkiem podstawowym jest posiadanie Gewerbeschein
  • brak nałogów
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie wyłącznie dla osób z Gewerbeschein
  • uczciwe warunki
  • regularne wypłaty

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 01734383060

źródło:

ID ogłoszenia: 434546e7cfb532b1