€ 11,00 /h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B – UBER Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: maj 22, 2018 04:41

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla kierowców kat.B w Berlinie. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka przy przewozie osób dla UBER-a.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • przyjmowanie zleceń przez aplikację w telefonie, przejazd w wyznaczone miejsce po klientów
  • komfortowy przewóz osób bezgotówkowo
  • dbanie o auto służbowe

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • przynajmniej 2 lata prawa jazdy kat.B
  • przyjazne nastawienie
  • brak nałogów
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • legalne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z ubezpieczeniem pracowniczym
  • kartę paliwową
  • samochód służbowy oraz telefon do obsługi aplikacji
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 05/2018”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2505b036e2304b49