€ 1950 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków 2017 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 16, 2017 05:01

Nowa fabryka z siedzibą w Hamburgu da zatrudnienie dla 3 osób bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech 2017 na produkcji kosmetyków naturalnych od zaraz na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Termin: od zaraz
Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę, co daje 1950 euro brutto na miesiąc

Obowiązki:

  • przygotowywanie półproduktów
  • kontrolowanie jakości
  • odmierzanie składników
  • obsługa maszyn produkcyjnych po uprzednim przeszkoleniu
  • dbanie o prawidłowe napełnienie tubek/słoików
  • pakowanie i paletowanie

Oczekiwania:

  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • zdolność do efektywnej pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • spostrzegawczość
  • rzetelność
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • pracodawca pomaga znaleźć płatne zamieszkanie na miejscu
  • urlop
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: produkcja-kosmetyki2/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 50558a4fe2515bd0

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji kosmetyków 2017 Hamburg”

  1. dunajska.renata na luty 16, 2017 @ 11:59

    Witam ! Jestem zainteresowana pracą u Państwa. Mieszkam w Hamburgu. Przesyłam na e- maila moje CV. Oto mój numer kontaktowy +48 726882623.

  2. Ewahamburg na luty 16, 2017 @ 16:38

    Witam . Dwie młode dziewczyny chetnie podejma prace. Mieszkamy na terenie Hamburga. CV zostalo wysłane na podany adres e-mail