€ 10 euro brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech Berlin bez języka na magazynie z zabawkami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2016 05:31

Hurtownia zabawek z Berlina zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Oferta dla 3 osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • rozładunek produktów na magazynie
  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przeliczanie towaru na wyraźne polecenie pracodawcy i spisywanie stanów magazynowych
  • raportowanie o błędach

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie ale jednoczenie duża samodzielność
  • gotowość do zatrudnienia od zaraz aż do świąt Bożego Narodzenia
  • dobra kondycja
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • preferujemy zgłoszenia od osób mogących przyjechać do Niemiec swoim samochodem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie zmianowe
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • wysokie wynagrodzenie
  • odpłatne zamieszkanie, do uregulowania będzie 150 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: hurtowniazabawek9/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-berlin-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami/

ID ogłoszenia: 31557be4744107c0

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech Berlin bez języka na magazynie z zabawkami”

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowany państwa oferta pracy. Mój numer kontaktowy +48 665323766

  2. Kacper_Bartczak na wrzesień 15, 2016 @ 20:40

    jestem zainsteresowany, mieszkam w Berlinie

    kontakt:
    mail: KacperBartczak98@gmail.com (prosiłbym o kontakt głównie przez pocztę elektroniczną)

    Telefon +4917665891158

  3. Witam jesteśmy zainteresowani jako para wyjazdem. Mamy własny transport i możemy dojechać do niemiec. Prosze o kontakt 577924212

  4. Witam.
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy.Mamy własny transport.
    Tel:+48 577193116

  5. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:03

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com