€ 1720 euro brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie z odzieżą Fryburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fryburg Bryzgowijski
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Październik 10, 2016 7:01 pm

Magazyn dystrybucyjny znanej marki odzieżowej z Fryburga zatrudni od zaraz pracowników do kompletowania zamówień. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Fryburg Bryzgowijski, Niemcy
Pensja: 1720 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie dystrybucyjnym znanej marki odzieżowej w Fryburgu
  • pracownik będzie przydzielony do przyjmowania – rozładunku dostaw, kompletowania towarów zgodnie z zmówieniem
  • do zadań należeć będzie pakowanie, metkowanie i montaż zabezpieczeń
  • pracownik zbiera zamówienia dla sklepów detalicznych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nie mylenie zamówień
  • dbanie o zadowolenie klienta
  • zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność kreatywność, energiczność

Oferujemy:

  • pomoc przy poszukiwaniach zamieszkania
  • pracę na magazynie odzieżowym od zaraz
  • szkolenie wdrażające
  • uniform służbowy
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w walucie euro

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn-odziezowy/10/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 65057fba11c9d98f