€ 1920 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2017 04:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Oferta z Düsseldorfu do podjęcia dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1920 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: 1920 euro brutto

Umowa: na 6 miesięcy z opcją przedłużenia

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zbieranie towarów na magazynie ze sprzętem TV oraz układanie ich na palety
  • obsługa zamówień dla sklepów detalicznych
  • rozładunek oraz załadunek towarów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz liczebników
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • umowę na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę polskiego rezydenta
  • dodatki do obiadów
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 150 euro w pokoju 2 osobowym lub za 250 euro w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na adres dostępny poniżej:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn RTV/11/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-rtv-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7275a0e043966025

Linki sponsorowane